Benne leszük a tévé(k)ben!

Két izgalmas napon vagyunk túl!
Nálunk járt a DunaTV stábja, a Jóravalók című műsor keretében kaptunk lehetőséget az egyesület bemutatására!
Ugyan a két hétköznapi nap leszűkítette a lehetőségeinket, de így is igyekeztünk megmutatni minél többet abból a tevékenységből, amit nap mint nap végzünk a szervezetben.
A fókuszban a gyermeknap és a Bicajándékozz akciónk állt, eköré építve több helyszínen is jártunk!
Köszönet azoknak az egyesületi tagoknak, akik aktívan bekapcsolódtak, köszönet a családoknak, akik vállalták a szereplést, hálásak vagyunk külön a dunakiliti üzletnek, ahol bevásárolhattunk, és kiemelten hálásak vagyunk Kulacs Zoltánnak és munkatársainak, akik ötödik éve javítják, csinosítgatják a felajánlott kerékpárokat, Horváth Veronikának, aki az ezzel járó adminisztrációt végzi.
Ugyanitt egy következő akciót is bejelentettünk, erről egy következő bejegyzésünkben írunk!
Köszönet Mosonmagyaróvár TV-nek is, hogy a nagyobb akcióinkról szintén beszámolnak!

Örülünk, hogy a Jóravalók műsor stábját Rókusfalvy Lili műsorvezetővel megismerhettük és nagyon várjuk a júniusban levetített adást!

További fotók megtekinthetők ITT!

Boldog Anyák Napját!

Ágh István: Virágosat álmodtam
Édesanyám,
virágosat álmodtam,
napraforgó
virág voltam álmomban,
édesanyám,
te meg fényes nap voltál,
napkeltétől
napnyugtáig ragyogtál.❤️

Érkeztek a plüssök

Ma igazi állatsereg és mesehős csapat gyűlt össze nálunk!
Sorra érkeztek a Micimackók, Garfieldek, a Kuflikból is ott lapult Fityirc, és egy egész állatkertre való, puha jószág! 🐰🐻🦁🐯🐹🐷🦄🦊🐰🐩
Gyűjtöttek nekünk a Vackor és a Lurkóvár Óvodában, a Móra-iskolában.
Sok-sok gyerek is megvált az otthon eddig féltve őrzött kincsektől, hogy más társaknak nyújtsanak örömet.😍
Akadt, aki a behozott játékok helyett boldogan választott másik kis barátot.🦄
A gyűjtés is sokszor tartogat megható pillanatokat számunkra is.♥️
Persze, az érkezőknek megsúgtuk, mikor érdemes majd szemfülesnek lenni, hogy hasonló kincsekre bukkanjanak!🤩
További fotók ITT!

A köszönet hangján

Juhász Viktor és családja a hegyeshalmi Mézes Zserbó Cukrászda tulajdonosai, a kezdetektől támogatják munkánkat.🙏🏻 Kaptunk már tőlük szülinapi torta felajánlásokat, sütiket különböző alkalmakra és az adománygyűjtő ládánkat is visszatérően fogadják. 🤩
Múlt héten jelezték, hogy a ládánk megtelt. Ma kiürítettük a kis dobozt. Kis híján 45.000 Ft adomány gyűlt össze benne.🥳
Köszönet a tulajdonosoknak a lehetőségért, a vásárlóiknak pedig a nagylelkűségükért. 🩷🫶🏻
A nyári szünet kezdetén, élelmiszerosztást tervezünk. Ezt az összeget arra fogjuk fordítani. 🌷