Juhász Viktor és családja a hegyeshalmi Mézes Zserbó Cukrászda tulajdonosai, a kezdetektől támogatják munkánkat.
Kaptunk már tőlük szülinapi torta felajánlásokat, sütiket különböző alkalmakra és az adománygyűjtő ládánkat is visszatérően fogadják. 
Múlt héten jelezték, hogy a ládánk megtelt. Ma kiürítettük a kis dobozt. Kis híján 45.000 Ft adomány gyűlt össze benne.
Köszönet a tulajdonosoknak a lehetőségért, a vásárlóiknak pedig a nagylelkűségükért. 

A nyári szünet kezdetén, élelmiszerosztást tervezünk. Ezt az összeget arra fogjuk fordítani. 

