Itt a tavasz! Lassan a téli holmikat felváltják a könnyedebb, vékonyabb ruházatok.
Használt, a gyerekeik által kinőtt, de jó állapotú TAVASZI-NYÁRI ruhákat fogadunk
(ŐSZI-TÉLI-t NEM) 03.13-án a
Példás házban, 15-17 óra között.
Sokat segítenek munkánkban, ha a holmikat tisztán, hajtogatva, méret szerint csomagolva, a csomagoláson feliratozva hozzák el nekünk. Pl. Lány 104-110-es ruhák.
Figyelem!
Korábban felmértük gondozott családjaink ruha és lábbeli igényeit, ezért csak a lent részletesen megadott méretű ruhákat tudjuk befogadni, raktárunk szűkös kapacitása miatt.
Amiket keresünk:
Cipők, szandálok, papucsok (lány/fiú) minden méretben 20-43 között
Fiú tavaszi overal
96/98/128-as méretekben
Fiú és lány ruhákat
80-164-es méret között
Felnőtt női és férfi
L/ XL/ XXL méretekben
Amiket még elfogadunk:
Harisnyák, zoknik, pelenkákat 6-os, 7-es méretben, használt ágyneműket.
Játékokat, könyveket a raktárunk szűkössége miatt, ezúttal szintén nem tudunk átvenni.
Kérjük csak olyan ruhákat hozzanak, amelyeket még Önök is felvennének, gyermekeikre jó szívvel feladnának.
Előre is nagyon köszönjük segítségüket