A mosonmagyaróvári 5 Perces Gyorsétterem hosszú évek óta támogatja munkánkat. 
Legfőképp azzal, hogy folyamatosan helyet biztosít adománygyűjtő ládánknak.
Általában 4-5 hónap alatt a kis ládánk, színültig meg is telik, csörgő forintokkal és azért néhány ropogós papírpénzzel is.
Ma reggel picivel több mint 33.000 Ft-ot számoltunk össze a láda kiürítésekor. Hálásan köszönjük a tulajdonosoktól kapott lehetőséget, és természetesen a náluk étkezőknek a jótékony adományukat! 


Megtudtuk, hogy egy idős úr, aki minden nap náluk ebédel, és aki minden alkalommal 50 Forint visszajárót kap a menüje árából, nos ez az úr, ezt az 50 Ft-ot minden alkalommal a Példa Egyesület adománygyűjtő ládájába dobja be. 
Szívetmelengető ez a kedvesség. 
Hálával köszönjük neki is és mindenki másnak, akik összeadták ezt az összeget.
“Sok kicsi, sokra megy!”
Májusban családi mozidélutánt szervezünk, támogatott családjaink részére. Ezt az összeget is arra fogjuk fordítani.

