Benne leszük a tévé(k)ben!
Két izgalmas napon vagyunk túl!
Nálunk járt a DunaTV stábja, a Jóravalók című műsor keretében kaptunk lehetőséget az egyesület bemutatására!
Ugyan a két hétköznapi nap leszűkítette a lehetőségeinket, de így is igyekeztünk megmutatni minél többet abból a tevékenységből, amit nap mint nap végzünk a szervezetben.
A fókuszban a gyermeknap és a Bicajándékozz akciónk állt, eköré építve több helyszínen is jártunk!
Köszönet azoknak az egyesületi tagoknak, akik aktívan bekapcsolódtak, köszönet a családoknak, akik vállalták a szereplést, hálásak vagyunk külön a dunakiliti üzletnek, ahol bevásárolhattunk, és kiemelten hálásak vagyunk Kulacs Zoltánnak és munkatársainak, akik ötödik éve javítják, csinosítgatják a felajánlott kerékpárokat, Horváth Veronikának, aki az ezzel járó adminisztrációt végzi.
Ugyanitt egy következő akciót is bejelentettünk, erről egy következő bejegyzésünkben írunk!
Köszönet Mosonmagyaróvár TV-nek is, hogy a nagyobb akcióinkról szintén beszámolnak!
Örülünk, hogy a Jóravalók műsor stábját Rókusfalvy Lili műsorvezetővel megismerhettük és nagyon várjuk a júniusban levetített adást!
További fotók megtekinthetők ITT!

