Két izgalmas napon vagyunk túl!
Nálunk járt a DunaTV stábja, a Jóravalók című műsor keretében kaptunk lehetőséget az egyesület bemutatására!
Ugyan a két hétköznapi nap leszűkítette a lehetőségeinket, de így is igyekeztünk megmutatni minél többet abból a tevékenységből, amit nap mint nap végzünk a szervezetben.
A fókuszban a gyermeknap és a Bicajándékozz akciónk állt, eköré építve több helyszínen is jártunk!
Köszönet azoknak az egyesületi tagoknak, akik aktívan bekapcsolódtak, köszönet a családoknak, akik vállalták a szereplést, hálásak vagyunk külön a dunakiliti üzletnek, ahol bevásárolhattunk, és kiemelten hálásak vagyunk Kulacs Zoltánnak és munkatársainak, akik ötödik éve javítják, csinosítgatják a felajánlott kerékpárokat, Horváth Veronikának, aki az ezzel járó adminisztrációt végzi.
Ugyanitt egy következő akciót is bejelentettünk, erről egy következő bejegyzésünkben írunk!
Köszönet Mosonmagyaróvár TV-nek is, hogy a nagyobb akcióinkról szintén beszámolnak!
Örülünk, hogy a Jóravalók műsor stábját Rókusfalvy Lili műsorvezetővel megismerhettük és nagyon várjuk a júniusban levetített adást!
További fotók megtekinthetők ITT!

Ágh István: Virágosat álmodtam
Édesanyám,
virágosat álmodtam,
napraforgó
virág voltam álmomban,
édesanyám,
te meg fényes nap voltál,
napkeltétől
napnyugtáig ragyogtál.


Ma igazi állatsereg és mesehős csapat gyűlt össze nálunk!
Gyűjtöttek nekünk a Vackor és a Lurkóvár Óvodában, a Móra-iskolában.
Sok-sok gyerek is megvált az otthon eddig féltve őrzött kincsektől, hogy más társaknak nyújtsanak örömet.

Akadt, aki a behozott játékok helyett boldogan választott másik kis barátot.

A gyűjtés is sokszor tartogat megható pillanatokat számunkra is.

Persze, az érkezőknek megsúgtuk, mikor érdemes majd szemfülesnek lenni, hogy hasonló kincsekre bukkanjanak!


Nemrég lezajlott a 3. Tonic Kupa: a Kimlei Tonic Darts Klub ismét bebizonyította, hogy nemcsak a táblánál precízek, hanem a szívük is a helyén van: az esemény bevételét egyesületünknek ajánlották.

Közben a Gyermekek Átmeneti Otthona részéről érkezett hozzánk egy fontos kérés: a gyermekek tanulásához járuljunk hozzá tabletekkel!

A kérést és felajánlást összekötöttük, és beszereztük az igényelt tableteket.
A két eszközt tartozékaival a kimlei dartsosokkal együtt adtuk át Bernáth Mónika szakmai vezetőnek!

További együttműködések is megfogalmazódtak azért, hogy a gyermekek még több élményhez juthassanak!

Szintén felajánlásból a gyerekeknek egy kis húsvéti finomsággal is tudtunk kedveskedni!
Visszatérő támogatóink a Nolato és a legnagyobb mosonmagyaróvári adófizető cég munkatársai!


A dolgozók termékek mellett pénzbeli adományokat is felajánlhattak. Ebből szintén bevásároltak!
A több mint százötvenezer forint értékű adományt ma vettük át.
Nagyon szépen köszönjük Mosonmagyaróvár legnagyobb adófizetőjének és munkatársainak a segítséget, mely által több támogatott családnak is jut a fontos eszközökből.
Burján Zsuzsanna a cég HR-vezetője kiemelte sz átadáskor: higiéniai termékeket gyártó vállalkozásként fontosnak tartották, hogy higiéniai eszközökkel járuljanak hozzá karitatív munkánkhoz.
És annak is régóta hagyománya van, hogy februárban nekünk gyűjtenek

Hálásan köszönjük minden nolatosnak
